Постановление № 70 от 2 април 2007 г. за осигуряване на средства от централния бюджет за 2007 г. за поемане на разходи, свързани със защитата на шестимата подсъдими български граждани и д-р Ашраф по наказателното дело в Либия и свързаните с него граждански дела

ПОСТАНОВЛЕНИЕ № 70 ОТ 2 АПРИЛ 2007 Г. за осигуряване на средства от централния бюджет за 2007 г. за поемане на разходи, свързани със защитата на шестимата подсъдими български граждани и д-р Ашраф по наказателното дело в Либия и свързаните с него граждански дела

МИНИСТЕРСКИЯТ СЪВЕТ ПОСТАНОВИ: Чл. 1. Министърът на финансите да предостави от централния бюджет за 2007 г. допълнителни средства по бюджета на Министерството на правосъдието в размер 500 000 лв. за командировъчни, такси, преводи, хонорари и други разходи, свързани със защитата на шестимата подсъдими български граждани и д-р Ашраф по наказателното дело в Либия и свързаните с него граждански дела.

Чл. 2. Средствата по чл. 1 да се осигурят за сметка на предвидените за целта разходи по централния бюджет за 2007 г. по реда на чл. 34, ал. 1 от Закона за устройството на държавния бюджет.

Чл. 3. Министърът на финансите да извърши налагащите се от чл. 1 промени по бюджета на Министерството на правосъдието за 2007 г.

Заключителни разпоредби § 1. Постановлението се приема на основание чл. 28, ал. 1 от Закона за устройството на държавния бюджет. § 2. Изпълнението на постановлението се възлага на министъра на правосъдието и на министъра на финансите.

Министър-председател: Сергей Станишев

За главен секретар на Министерския съвет: Галина Маринска